10 листопада 2023, 12:09

Тенісистка Ястремська: "В Україні війна тагеноцид, і коли я граю з росіянками, хочеться мати при собі пістолет"

Українська спортсменка Даяна Ястремська розкритикувала рішення тенісної федерації про допуск росіянок на турніри.

Тенісистка Ястремська: "В Україні війна тагеноцид, і коли я граю з росіянками, хочеться мати при собі пістолет"

Українська тенісистка Даяна Ястремська, одна з лідерів жіночого тенісу нашої країни, цілком логічно й обґрунтовано розкритикувала WTA за відсутність будь-якої реакції на війну в Україні, інформує БТУ.

За словами Даяни, Міжнародна тенісна федерація робить вигляд, що нічого не відбувається. Ястремська розповіла журналістам, як не раз повідомляла в організацію, що російські тенісистки відверто підтримують диктатора Володимира Путіна та його напад на Україну, проте абсолютно ніякої реакції від керівництва WTA не було.

"Хто найбільше потребує нагадування, що війна триває, так це WTA. Вони забули, що йде війна. Мене дратує їхня позиція з приводу дозволу російським тенісисткам брати участь у турнірах", - підкреслила Даяна.

Спортсменка додала, що теніс - один із небагатьох видів спорту, де закривають очі на підтримку росіянами агресивної війни. І це доводить до відчаю, тим паче що деякі представники РФ навіть не приховують своєї підтримки нападу на Україну.

"Що ми відчуваємо, коли доводиться грати з ними? Коли я граю з росіянками, хочеться мати при собі пістолет... В Україні відбувається геноцид, і це несправедливо, що ми маємо продовжувати грати з представниками РФ, наче не було нічого", - каже Ястремська.

Нагадаємо, тренер хокейної збірної України Христич поділився, що сказав росіянину Овечкіну.

Раніше повідомлялося, що у другому колі US Open українка Світоліна обіграла росіянку Павлюченкову.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини