20 листопада 2023, 11:57

Стаховський одним словом описав тренера збірної Італії Спалетті за привітання чемпіонів Росії: "Пу**на"

Сергій Стаховський назвав Спаллетті "жінкою легкої поведінки" за прогин перед росіянами, яких вигнали з Євро - 2024.

Стаховський одним словом описав тренера збірної Італії Спалетті за привітання чемпіонів Росії: "Пу**на"

Український тенісист Сергій Стаховський, який нині воює у лавах ЗСУ, вельми різко відреагував на привітання на адресу "Зеніту" з чемпіонством РФ від тренера збірної Італії Лучано Спаллетті, а також на пояснення останнього, передають "Факты".

Річ у тім, що Спаллетті, привітавши пітерський "Зеніт", зазначив, нібито у цій команді багато футболістів і людей, з якими він товаришує, та вітати їх він має "повне право".

"Некоректно прив'язувати спорт до конфліктів, з якими я не згоден. Італійці теж багатостраждальний народ. Я сподіваюся, що конфлікт в Україні скоро закінчиться", - так заявив тренер італійців.

У відповідь Стаховський нагадав, що Спалетті, привітавши клуб "Зеніт", фактично привітав керівництво російського нафтогазового монополіста "Газпрому", який найбільше фінансує так звану "спецоперацію" в Україні. Також відомий тенісист назвав італійського коуча словом puttana, що означає дівчину легкої поведінки.

"Спаллетті, який ти жартівник. Спорт поза політикою? Привітання голові "Газпрому", головному донору війни в Україні. Путана", - написав Сергій Стаховський.

Як раніше повідомлялося, президент УЄФА Александер Чеферін заявив, що "Італія має вийти на Євро-2024".

Своєю чергою, головний тренер збірної України Сергій Ребров за лічені години до вирішального поєдинку українців та італійців у відборі до Євро - 2024 відповів Чеферіну.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини