20 листопада 2023, 16:21

Вітав росіян: тренер збірної Італії виправдався за скандал з Україною

Тренер італійців Спаллетті був змушений віддуватися за свої привітання на адресу російського футбольного клубу "Зеніт"

Вітав росіян: тренер збірної Італії виправдався за скандал з Україною

Головний тренер збірної Італії з футболу Лучано Спаллетті виправдався за скандал, який виник навколо його заяви на адресу російського футбольного клубу "Зеніт" (Санкт-Петербург). Навесні нинішнього року Спаллетті привітав росіян із перемогою у чемпіонаті РФ, обуривши Україну, яка переживає вторгнення окупаційної армії.

ФК "Зеніт" є проектом російського "Газпрому" та міцно пов'язаний із Кремлем. У його керівництві перебувають колишні та чинні топ-менеджери газового монополіста, який є великим платником податків до федерального бюджету РФ. Крім того, "Газпром" очолює Олексій Міллер, який є близьким соратником російського диктатора Путіна.

Незважаючи на все це, Спаллетті у розпал війни вирішив висловити свої привітання на адресу росіян. Однак на пресконференції перед матчем з Україною він був змушений відповідати на незручні запитання про привітання.

Тренер італійців заявив, що добре знайомий із тренерами та футболістами "Зеніту" (італієць упродовж 5 років тренував клуб із Пітера). На його думку, "некоректно прив'язувати спортивні події до конфліктів".

Нагадаємо, раніше експерти пояснили, чому Україну влаштовує тільки перемога. За будь-якого іншого результату пряму путівку на Євро отримають італійці.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини