22 листопада 2023, 14:00

Воює у складі ЗСУ: у Росії оголосили у розшук екстренера збірної Дагестану з кікбоксингу Ахмедова

Ахмед Ахмедов назвав "спецоперацію" Путіна злочинною війною та наголосив, що хоче вберегти свій рідний Дагестан.

Воює у складі ЗСУ: у Росії оголосили у розшук екстренера збірної Дагестану з кікбоксингу Ахмедова

У Російській Федерації оголошено у розшук колишнього тренера збірної Дагестану з кікбоксингу Ахмеда Ахмедова. Крім того, стосовно нього порушили кримінальну справу про "державну зраду" через те, що цей наставник вступив до лав Збройних сил України, інформує ТГ-канал "Астра".

Причиною для переслідування Ахмедова з боку російських каральних служб стало його інтерв'ю ЗМІ, в якому тренер розповів, що вступив до ЗСУ та воює на території України проти російських окупаційних військ.

"Хочу вберегти Дагестан, свій народ від того, що на них може чекати через злочинну війну Путіна, тому й намагаюся докричатися...

Адже я не просто так сьогодні надів форму, взяв автомат і пішов. Я хочу, щоб мій народ був врятований від злочинної політики Кремля", - наголосив наставник.

До речі, сім'я Ахмедова на території РФ зазнає репресій, мати та діти отримують погрози на свою адресу. Крім того, стало відомо, що, після того як Ахмед вступив до лав ЗСУ, його сина звільнили з посади старшого тренера республіки Дагестан з кікбоксингу. 

Нагадаємо, колишній українській сумоїстці Ользі Давидко, яка перейшла на бік РФ, оголошено підозру.

Як раніше повідомлялося, український футболіст Андрій Ярмоленко оригінально "мотивував" росіян здаватися у полон.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини