3 грудня 2023, 20:35

Російська тенісистка Вероніка Мірошниченко зробила заяву українською мовою – у РФ її назвали зрадницею

Спортсменка давно відома проукраїнською позицією та раніше заявила, що мріє отримати громадянство України.

Російська тенісистка Вероніка Мірошниченко зробила заяву українською мовою – у РФ її назвали зрадницею

Російська тенісистка Вероніка Мірошниченко зробила несподівану заяву, підтримавши Україну після власної перемоги на турнірі ITF W40, що проходив у Мексиці. Спортсменка зробила публікацію у соціальній мережі Instagram українською мовою, а також зазначила у повідомленні українське вітання "Слава Україні".

Журналісти уточнюють, що Мірошниченко з перших днів російського вторгнення підтримує Україну та виступає з елементами української символіки.

Раніше в інтерв'ю Мірошниченко розповіла, що провела своє дитинство у Запоріжжі та виховувалася в українській родині, тому вважає себе українкою, але з російським паспортом. Тепер вона мріє отримати громадянство України.

Дядько тенісистки загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Вероніка Мірошниченко - російська тенісистка, яка народилася у Москві 19 листопада 1997 року. Вона здобула світову популярність 2023 року, коли публічно висловила підтримку Україні під час російського вторгнення.

У 2023 році Мірошниченко почала відкрито висловлювати підтримку Україні. Вона опублікувала у соціальних мережах пости з українським прапором і закликала до миру.

Мірошниченко є об'єктом критики з боку деяких російських уболівальників і ЗМІ. Її звинуватили у зраді й у тому, що вона використовує війну для просування своєї кар'єри.

Незважаючи на критику, Мірошниченко продовжує підтримувати Україну. Вона пожертвувала гроші на допомогу українським біженцям і звернулася до інших російських спортсменів, щоб вони приєдналися до неї у підтримці України.

Раніше повідомлялося, що у другому колі US Open українка Світоліна обіграла росіянку Павлюченкову.


Автор: Марк Ворошилов

Останні новини