11 грудня 2023, 07:52

Український скелетоніст Гераскевич навів докази того, що російські спортсмени не "нейтральні"

Український скелетоніст Владислав Гераскевич навів кілька прикладів того, що спортсмени з РФ ніколи не були нейтральними до політики.

Український скелетоніст Гераскевич навів докази того, що російські спортсмени не "нейтральні"

Не тільки в Україні, а й на Заході багато спортсменів і політиків були здивовані, що МОК все ж допустив у "нейтральному" статусі до ОІ у Парижі 8 спортсменів із РФ.

Українські спортсмени висловили своє ставлення до такої незрозумілої політики МОК. Серед незадоволених був і скелетоніст Гераскевич, який на своїй сторінці у соцмережі висловив свою думку, навівши цілу низку прикладів "нейтральності" спортсменів із РФ.

У МОК заявили, що 8 спортсменів із РФ пройшли всі необхідні кваліфікації для участі в ОІ у Парижі 2024 року, серед них і троє представників вільної боротьби Садулаєв, Сідаков і Угуєв. Однак уся ця трійця була на провоєнному мітингу Путіна у "Лужниках" у Москві у березні 2022 року.


На тому мітингу Путін говорив про річницю анексії Криму, а також виправдовував вторгнення своєї армії в Україну.

Ще один кваліфікований на ОІ Владислав Ларін, який відкрито закликав росіян допомагати армії Путіна на фронті. А дзюдоїстка Таймазова брала безпосередню участь в акції з незаконної депортації українських дітей до Росії.

Усі ці "досягнення" російських спортсменів поза рингом активно використовує кремлівська пропаганда, а у МОК закривають на такі речі очі.

"Я завжди вважав, що олімпійський дух і олімпійські цінності - це мир, дружба та єдність. Але виявляється, я помилявся. Сьогодні це щось протилежне", - підсумував сказане Гераскевич.

Ціла низка відомих українських спортсменів (Ярмоленко, Романчук, Магучіх, Беленюк й ін.) уже записали відеозвернення, що МОК підтримує "вбивць і терористів".

Раніше ми повідомляли, що легкоатлетів із РФ і РБ на ОІ у Париж не пустять.

Нагадаємо, у МЗС України прокоментували рішення МОК пустити на Олімпіаду 8 спортсменів із РФ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини