11 грудня 2023, 10:44

У Чехії геніально "схвалили" скандальне рішення МОК, зобразивши збірну Росії у "кривавій" формі

Чеський журнал Reflex зобразив росіян і білорусів у криваво-червоних тонах як представників країн-агресорів.

У Чехії геніально "схвалили" скандальне рішення МОК, зобразивши збірну Росії у "кривавій" формі

Автори та дизайнери чеського журналу Reflex відповіли чорним гумором на нещодавнє рішення Міжнародного олімпійського комітету, який допустив росіян і білорусів у "нейтральному статусі" до Олімпіади - 2024. Чехи зобразили збірні держав, які розв'язали війну проти України, у формі, заляпаній "кров'ю". Відповідні зображення, що леденять душу, з'явилися на офіційній сторінці видання у соцмережі Facebook.

Повідомляється, що оригінальний дизайн спортивних костюмів було створено за допомогою штучного інтелекту Midjourney.

Дизайнери журналу поіронізували, що "схвалюють" рішення МОК про допуск РФ і РБ, але за умови, якщо атлети цих держав носитимуть саме таку форму.

"Ми "аплодуємо" та схвалюємо рішення МОК за умови, що спортсмени носитимуть саме цю колекцію... Спорт належить до політики. У випадку з Росією це вірно подвійно. Завзятий і дуже поганий хокеїст Путін використовує спортсменів для пропаганди власного терористичного режиму, коли може. Пропагувати та виправдовувати кровопролитну війну по всьому світу йому допомагають найкращі спортсмени", - так прокоментувала редакція свою ініціативу з формою.

До речі, роботи чеських дизайнерів мають водночас моторошний, але й автентичний вигляд. Обличчя російських і білоруських "спортсменів" виглядають відповідним чином. Ілюстрації чітко й оригінально відображають ту мілітаристську вакханалію, влаштовану диктатором Путіним і його білоруським союзником Лукашенком.

Нагадаємо, МОК ухвалив резонансне рішення щодо участі росіян в Олімпіаді-2024.

Пізніше МЗС України висловилося про скандальне рішення МОК про "нейтральних" росіян на Іграх.

Водночас ЗМІ писали, що Всесвітня легкоатлетична асоціація не дала згоди на участь спортсменів РФ і Білорусі в Олімпіаді - 2024.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини