20 грудня 2023, 16:17

Перехід російського футболу в Азію: РФС ухвалив остаточне рішення

Російська футбольна влада відмовилася переходити в Азіатську асоціацію футболу, хоча в УЄФА безстроково забанені.

Перехід російського футболу в Азію: РФС ухвалив остаточне рішення

Російський футбольний союз (РФС) вирішив відмовитися від ідеї переходу до Азіатської конфедерації футболу (АФК). Погрози росіян виявилися блефом. Таке рішення ухвалив виконавчий комітет організації. Російські інформаційні агентства уточнюють, що всі члени виконкому вважають, що перехід в Азію без гарантій від ФІФА не має сенсу.

Таким чином, Росія побоялася покинути УЄФА, де вона забанена на невизначений термін за військове вторгнення російської армії в Україну. Російську збірну та футбольні клуби виключили з абсолютно всіх європейських футбольних змагань.

У РФС заявили, що планують продовжити зусилля щодо повернення до міжнародних змагань через УЄФА. Однак експерти оцінюють шанси Росії скептично, оскільки для цього Путін має завершити війну та вивести армію з території України.

Через російську агресію проти України всі клуби та збірні з РФ у всіх вікових групах виявилися забаненими і на рівні ФІФА.

За даними телерадіокомпанії BBC, росіяни боротимуться за Європу, заявив віце-президент РФС.

Нагадаємо, у жовтні УЄФА скасував рішення про допуск російської збірної U17, повідомивши, що його неможливо реалізувати технічно.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини