21 грудня 2023, 16:13

Оновлений рейтинг ФІФА: хто завершує рік на вершині, та на якому місці Україна

Збірна України за останній місяць не проводила поєдинків, але змогла зберегти колишнє місце у рейтингу ФІФА.

Оновлений рейтинг ФІФА: хто завершує рік на вершині, та на якому місці Україна

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) востаннє цього року представила оновлений рейтинг національних команд. На вершині, як і раніше, залишаються чинні чемпіони світу - збірна Аргентини, українська команда також зберегла колишнє місце у рейтингу, інформує сайт ФІФА.

З моменту останнього оновлення рейтингу у листопаді було зіграно всього 11 міжнародних зустрічей серед чоловічих національних збірних, тому у грудневій версії таблиці не так багато змін. Україна у цей період матчів не проводила та залишилася на 22-й позиції.

До топ-3, окрім Аргентини, що лідирує, входять збірні Франції та Англії, що розміщуються на другій і третій сходинках, відповідно.

Далі десятка найсильніших збірних світу виглядає наступним чином: Бельгія, Бразилія, Нідерланди, Португалія, Іспанія, Італія та Хорватія. 

Окремо варто згадати про збірні, які разом із нашою командою у березні спробують пробитися на Євро-2024 через Шлях B стикових матчів. Суперник "синьо-жовтих" збірна Боснії та Герцеговини перебуває на 69-му місці, а учасники другого півфіналу Ісландія й Ізраїль розташовуються ще нижче: ісландці - на 71-й, а ізраїльтяни - на 75-й позиції.

Нагадаємо, Україна не змогла кваліфікуватися на Євро напряму. Підопічні Сергія Реброва фінішували у своїй відбірковій групі на 3-му місці, пропустивши вперед Англію й Італію. Однак у нашої команди є шанс потрапити на континентальну першість через стики.

У разі потрапляння до фінальної частини чемпіонату Європи збірна України зіграє у групі E, де її суперниками будуть Бельгія, Румунія та Словаччина.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини