27 грудня 2023, 15:52

Ярослав Ракицький відповів на запитання, чи заспіває на стадіоні Гімн України, обрадувавши фанатів

Ракицький сказав, що готовий виконати "Ще не вмерла...", виконавши відому українську традицію.

Ярослав Ракицький відповів на запитання, чи заспіває на стадіоні Гімн України, обрадувавши фанатів

Захисник донецького "Шахтаря" Ярослав Ракицький, якого кілька років тому критикували за відмову співати Гімн України, тепер повністю переглянув свій підхід до цього питання. Відомий футболіст висловив надію на те, що зможе ще зіграти за збірну України та з задоволенням заспіває "Ще не вмерла України і слава, і воля", інформує портал "Чемпіон".

Також Ярослав розповів, що і так співає Гімн України, а заради традиції навіть готовий пройти "обряд новачка" та виконати ще якусь пісню, навіть незважаючи на те що він у збірній команді буде зовсім не новачок.

"Якщо отримаю виклик до національної команди, я буду дуже радий... А Гімн України тоді вже виконав би на стадіоні. У будь-якому разі я його співаю та співатиму", - наголосив Ракицький.

До речі, Ольга Ракицька, дружина Ярослава, є співачкою та 2023 року прославилася чудовим виконанням гімну "Шахтаря" "Помаранчеве серце".

Також відомо, що подружжя Ракицьких допомагає матеріально Збройним силам України.

Нагадаємо, Ярослав Ракицький, який грав довгі роки у донецькому "Шахтарі", раптом 2019 року перебрався до петербурзького "Зеніту", що викликало неоднозначну реакцію українського суспільства.

Після переходу до російського клубу він перестав викликатися до національної збірної України, а пізніше взагалі оголосив про завершення кар'єри у національній команді.

Однак після повномасштабного вторгнення ЗС РФ в Україну Ракицький розірвав контракт із "Зенітом" і незабаром засудив злочинні дії Кремля.

Також Ярослав Ракицький зважився на патріотичний вчинок: повернувся в Україну у розташування "Шахтаря".


Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини