29 січня 2024, 11:01

Андрій Шевченко не захотів згадувати погрозу Путіна з минулого: "Він не людина"

Шевченка попросили згадати про візит Путіна до роздягальні української збірної 1999 року.

Андрій Шевченко не захотів згадувати погрозу Путіна з минулого: "Він не людина"

Ексфорвард і екснаставник збірної України з футболу Андрій Шевченко не захотів згадувати про візит президента країни-агресора Володимира Путіна до роздягальні нашої національної команди після матчу Росія - Україна у 1999 році, передає Діалог.UA.

"Я не хочу про цю людину говорити... Вибачте, це не людина", - так сказав Шевченко у документальному фільмі "Україна - Росія: Матч життя", який вийшов на "Телебачення Торонто".

Відомо, що матч збірних Росії та України 1999 року у Москві закінчився внічию 1:1, при цьому нічия була вигідніша українцям, які до цього здобули у Києві над росіянами перемогу з рахунком 3:2. З групи тоді вийшла Україна, а "триколірні" залишилися за бортом.

Примітно, що росіяни тоді вели 1:0, але напоролися на штрафний удар, який успішно реалізував Шевченко.

Того дня Путін був присутній на матчі, а після закінчення відвідав роздягальню української команди.

Прес-секретар екстренера збірної України з футболу Йожефа Сабо Микола Васильков розповів, як Путін зайшов до українців і подарував футболістам годинник. А ще він сказав Андрію Шевченку: "Я тебе запам'ятав".

"Путін тоді ще був не президентом, а прем'єр-міністром. Він підійшов до Шеви та сказав: "Я тебе запам'ятав". Тоді це звучало просто так, що він не цікавиться футболом, а Шевченко - відомий футболіст, який забив гол, а зараз це звучить як погроза з минулого", - сказав Васильков.

Нагадаємо, Андрія Шевченка офіційно обрано новим президентом УАФ, також представлено його програму з дев'яти кроків.

Як повідомлялося раніше, у НОК виник скандал: зміни у Комітеті викликали невдоволення Шевченка.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини