3 лютого 2024, 22:26

Бій століття не скасовується: названо нову дату поєдинку Усик – Ф'юрі

Поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі перенесено на три місяці через травму Циганського короля.

Бій століття не скасовується: названо нову дату поєдинку Усик – Ф'юрі

Після вчорашньої новини про травму чемпіона WBC у надважкому дивізіоні Тайсона Ф'юрі, яка не дасть йому змоги вийти на об'єднавчий бій проти володаря інших чемпіонських поясів Олександра Усика 17 лютого, у декого закрався сумнів, що такий поєдинок взагалі колись відбудеться. Існує точка зору, згідно з якою Циганський король не зацікавлений у зустрічі з українцем у рингу.

Однак промоутерська компанія Queensberry Promotions у суботу ввечері опублікувала офіційне повідомлення, яким розвіяла ці сумніви, принаймні тимчасово. У ньому йдеться, що поєдинок між Усиком і Ф'юрі перенесено на 18 травня. Як і планувалося, бій пройде у Саудівській Аравії. 

Утім, говорити, що перший з 1999 року бій за всі чемпіонські пояси у хевівейті справді відбудеться у зазначену дату, поки що передчасно, враховуючи те, що він переноситься вже вдруге. Спочатку Усик і Ф'юрі мали боксувати наприкінці грудня, але тоді Тайсон послався на те, що йому потрібно більше часу на відновлення після жовтневого бою проти Френсіса Нганну, у якому він побував у нокдауні.

Тому складно бути на сто відсотків упевненим у тому, що з епатажним британцем не трапиться щось ще за майбутні три місяці.

Раніше останній абсолютний чемпіон надважкого дивізіону Леннокс Льюс, як виявилося, дав точний прогноз щодо термінів відновлення Ф'юрі після розсічення, отриманого вуспарингу. Легендарний боксер заявив, що Тайсону знадобиться три місяці.

Нагадаємо, менеджер Усика Егіс Клімас розлютився після новини про травму Ф'юрі та назвав британця "боягузом, який зробить все, щоб відкласти бій проти українця".

Автор: Артем Малиновский

Останні новини