12 березня 2024, 15:45

"Ми б не хотіли, щоб убивці були у Парижі", – Зеленський про участь росіян у літній Олімпіаді

Президент закликав Францію бути повністю на боці України у питанні участі представників країни-терориста у літніх Олімпійських іграх у Парижі.

"Ми б не хотіли, щоб убивці були у Парижі", – Зеленський про участь росіян у літній Олімпіаді

Не допустити російських спортсменів до літньої Олімпіади у Парижі навіть у "нейтральному" статусі та під білим прапором закликав Францію президент Зеленський.

Відповідну заяву глава держави зробив в онлайн-інтерв'ю для французьких провідних видань і телеканалів.

За словами президента, Україна не хотіла б, щоб убивці або інші спортсмени, які представляють країну-терориста, були на спортивному святі у Франції влітку цього року. Він закликав Париж бути солідарним із Києвом у цьому гуманітарному питанні, а також залишатися на боці справедливості, тобто України.

"Ми ж усі не ідіоти, та всі на трибунах будуть розуміти, та на всіх майданчиках у світі. Той, хто з білим прапором, хто він? Він росіянин. Росіяни на Олімпіаді можуть бути представлені під білим прапором. Яка різниця, білий він чи триколор?" - поставив риторичне запитання Зеленський.

Нагадаємо, президент МОК Томас Бах раніше заявив, що російські атлети, допущені до Олімпіади у нейтральному статусі, не мають страждати через дії свого уряду, який розв'язав один із численних конфліктів.

Тим часом Всесвітня легкоатлетична асоціація не погодилася на участь спортсменів РФ і Білорусі в Олімпіаді у Парижі 2024 року.


Автор: Михаил Бутко

Останні новини