21 березня 2024, 07:37

Україна вперше на футбольному турнірі ОІ: визначилися суперники збірної

Команда Руслана Ротаня дізналася суперників на груповій стадії олімпійського турніру у Парижі.

Україна вперше на футбольному турнірі ОІ: визначилися суперники збірної

Олімпійська збірна України з футболу, яка цього літа вперше у своїй історії зіграє на Олімпіаді, дізналася суперників на груповій стадії.

Як інформує пресслужба УАФ, підопічні Руслана Ротаня за підсумками жеребкування, яке відбулося 20 березня у Парижі, опинилися у групі B, де також зіграють збірні Аргентини, Марокко та команда, що посяде третє місце у відборі Азіатської конфедерації.

Під час посіву Україна була розміщена у четвертому кошику, оскільки раніше ніколи не пробивалася на олімпійський турнір. У зв'язку з цим на легкий жереб розраховувати не доводилося. Водночас українська команда не могла потрапити в один квартет із такими європейськими грандами, як Франція та Іспанія, оскільки під час жеребкування застосовували географічний принцип: дві та більше команд з однієї конфедерації не можуть опинитися в одній групі.

Футбольний турнір на Іграх у Парижі розпочнеться 24 липня, а закінчиться 9 серпня, коли буде зіграно фінал. За "золото" Олімпіади поборються 16 збірних.

Склад інших груп

У групі A зіграють збірні Франції, США, Нової Зеландії та переможець міжконтинентального плей-офф.

У групі C представлені друга команда відбору Азіатської конфедерації, Іспанія, Єгипет і Домініканська Республіка.

До групи D потрапили перша команда відбору Азіатської конфедерації, Парагвай, Малі й Ізраїль.

Нагадаємо, збірна України U-23 змогла пробитися на ОІ завдяки успішному виступу на молодіжному Євро минулого року, де наша команда дісталася до півфіналу. При цьому у заявку на олімпійський турнір можна включити трьох футболістів, старших за 23 роки.

Тим часом збірна України під керівництвом Сергія Реброва 21 березня зіграє проти Боснії та Герцеговини поєдинок плей-офф за путівку на Євро-2024.


Автор: Артем Малиновский

Останні новини