2 травня 2024, 14:02

Еліна Світоліна, згадавши Одесу, розповіла про те, що змушує її плакати

Світоліна переживає, що рідне місто Одеса перебуває під атаками ЗС РФ багато днів поспіль.

Еліна Світоліна, згадавши Одесу, розповіла про те, що змушує її плакати

Відома українська тенісистка Еліна Світоліна розповіла журналістам про те, як регулярні обстріли Одеси змушують її зараз плакати та переживати, інформує "Великий теніс України".

Також вона сумує і через інші новини з України. Як відомо, війна триває та РФ не залишає у спокої мирних українців, регулярно здійснюючи обстріли. Одним із міст, які зазнають російських ударів особливо часто, є Одеса.

"Мене змушують плакати новини з України, які я постійно отримую, у принципі, щодня, навіть коли розмовляю з бабусею. Так, це дійсно дуже сумно.... я завжди намагаюся підтримувати з нею зв'язок, перевіряти, як її стан... тому що це дуже складно.

Моє рідне місто Одеса атакують уже багато днів, тому всім там справді дуже важко", - каже титулована спортсменка.

За словами Еліни, через повідомлення про чергові обстріли українських міст їй буває дуже важко виходити на корт.

Вона також подякувала членам своєї команди, які у такий важкий час ставляться до неї з розумінням.

"Я рада, що поруч зі мною моя команда, яка все це розуміє. Багато що вдається зробити завдяки роботі нашого благодійного фонду, ми збираємо кошти для дітей тощо. Ось це і допомагає мені рухатися далі", - наголошує Світоліна.

Нагадаємо, у ніч на 1 травня армія РФ укотре вдарила по Одесі трьома ракетами "Іскандер". Загинули троє людей, ще кількох було поранено. Пошкоджень зазнали адміністративні будівлі, житлові будинки, школа та медзаклади.

Додамо, посол США в Україні Брінк відреагувала на удар ЗС РФ по Одесі 1 травня, вказавши на те, що нашій країні зараз просто необхідні засоби ППО для захисту від російських атак.

Як раніше повідомлялося, українська тенісистка Даяна Ястремська пережила страшну ніч через обстріл Одеси та звернулася до РФ.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини