27 травня 2024, 15:48

Збірна Чехії з хокею виграла золоті медалі ЧС – росіяни відреагували злісно, згадавши Україну

Прихильники "русского мира" переконані, що у Російській хокейній лізі рівень гри нібито вищий, ніж на чемпіонаті світу.

Збірна Чехії з хокею виграла золоті медалі ЧС – росіяни відреагували злісно, згадавши Україну

У Празі на "О2 Арені" завершився фінальний поєдинок чемпіонату світу з хокею - 2024, у якому національна збірна Чехії, господиня турніру, обіграла команду Швейцарії з рахунком 2:0 і вперше з 2010 року стала володарем золотих медалей. У Росії багато "патріотів" одразу ж почали хейтити чеську збірну, безпідставно звинувачуючи нових чемпіонів світу у "низькорівневій" грі, інформує Діалог.UA.

Перемогу збірній Чехії приніс точний кидок їхнього форварда Давида Пастрняка у середині третього періоду, а також гол Давида Кемпфа у кінцівці матчу.

Цікаво було подивитись на реакцію росіян, команда яких через вторгнення військ в Україну та масове вбивство громадян нашої країни була відсторонена від престижних міжнародних турнірів, зокрема й чемпіонату світу з хокею.

"Але це ж просто ганьба у такий хокей грати... де хокей -то? Це приблизно, як друга ліга чемпіонату Росії. Просто ВХЛ якийсь. Як казав класик коментаторського мистецтва: "Такий хокей нам не потрібен". Рівень навіть середньої гри у КХЛ вищий просто на порядок", - коментує на порталі championat.com росіянин під нікнеймом cabanasha.

Ще один виходець зі "скрепной" країни взагалі полив брудом чемпіонат світу та ще навіщось згадав Україну та її керівництво, що видало у ньому відчайдушного Z-провокатора.

"Ганебний чемпіонат, ганебний чемпіон, найтухліший фінал у плані команд і кількості шайб. А найдивніше, що замість Швейцарії грала не Україна (в оригіналі назва країни написана з маленької літери - ред.), та їй не дали золотих медалей", - пише такий собі InspektorSpartak.

Справедливості заради зазначимо, що не всі коментатори на цьому порталі були згодні зі згаданими індивідуумами, однак не факт, що користувачі, які їх опонують, були з РФ, а не просто громадяни країн колишнього СРСР, які володіють російською мовою.

Нагадаємо, улюбленець Путіна обдурив Росію: ЗМІ з'ясували "незручну правду" про колишнього бійця змішаних єдиноборств Хабіба Нурмагомедова.

Автор: Ярослав Волков

Останні новини