28 травня 2024, 11:49

Футболіст "Шахтаря" купив машину для ЗСУ та покатався на танку – росіяни обурені

Користувачі соцмереж висловили захоплення та схвалення вчинком футболіста "Шахтаря", проте у коментарях під постом не обійшлося і без обурень від росіян.

Футболіст "Шахтаря" купив машину для ЗСУ та покатався на танку – росіяни обурені

Захисник донецького "Шахтаря" Ярослав Ракицький придбав FPV-дрони та купив машину для військових одного з підрозділів ЗСУ, після чого покатався на танку. Ракицький на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram опублікував відео з бійцями танкового батальйону 32-ї ОМБр, після чого користувачі дізналися про потужний вчинок футболіста.

"Велике спасибі вам за все! За підтримку нашого батальйону. Слава Україні! Героям слава!" - висловили подяку солдати.

Ба більше, на знак подяки бійці дозволили українському футболістові покататися на танку, безпосередньо керуючи багатотонною машиною.

Користувачі соцмереж висловили захоплення та схвалення вчинком, проте у коментарях під постом не обійшлося і без обурень від росіян. Жителі РФ не розуміють, чому Ракицький підтримує українську армію, нагадуючи йому ігри за пітерський "Зеніт". Після початку війни футболіст розірвав контракт із російським клубом і повернувся в Україну, підтримуючи свою країну.


Нагадаємо, кінострічка про український клуб "Шахтар" Football Must Go On від компанії Paramount+ отримала престижну нагороду.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини