17 червня 2024, 09:19

Без РФ, але з її прапором: на матчі Сербія – Англія помічено триколор агресора

У Гельзенкірхені під час матчу між збірними Сербії та Англії на трибуні з'явився прапор РФ.

Без РФ, але з її прапором: на матчі Сербія – Англія помічено триколор агресора

Із 2022 року збірну РФ із футболу не допущено до жодного з матчів під егідою УЄФА, однак це не завадило "сербським братам" пронести на матч ЧЄ-2024 у Німеччині російський триколор.

Усім добре відомо, що у футбольному світі серби та росіяни дуже дружні та підтримують один одного у будь-яких видах спорту та не тільки, інформує канал "Україна 365".

Учора, 16 червня, у Гельзенкірхені на стадіоні "Фельтінс-Арена" відбувся матч у групі С, де збірна Сербії приймала Англію.

Спочатку у Гельзенкірхені ще вдень до матчу на вулиці міста можна було зустріти сербських уболівальників, які ходили з "об'єднаним" прапором Сербії та РФ із зображенням православного хреста у центрі, а вже пізніше, під час гри, на трибуні серби вивісили і прапор РФ.

Сама ж гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь англійців. Ще на 13-й хвилині гол забив Біллінгем. При цьому в обох команд були шанси, щоб забити голи у ворота суперника.

Це не єдина НП за участю сербів. Того ж дня вони були помічені у бійці. Одні ЗМІ стверджують, що з англійцями, а інші, що з албанцями.

Раніше ми повідомляли, що напередодні старту Євро-2024 гравці збірної України звернулися до світової спільноти.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини