17 червня 2024, 11:28

Російські "Ігри БРІКС" провалилися: майже ніхто не приїхав, Мережа сміється – ЗМІ

Спроба росіян організувати паралельний Олімпіаді міжнародний турнір "Ігри БРІКС" зазнала нищівного провалу.

Російські "Ігри БРІКС" провалилися: майже ніхто не приїхав, Мережа сміється – ЗМІ

Після того як Росію виключили з усіх міжнародних спортивних змагань, російська влада вирішила організувати власні "змагання", щоб показати відсутність міжнародної ізоляції. Росіяни вирішили назвати свій міжнародний турнір "Ігри БРІКС", вони проходять у Казані. Однак у результаті вийшла комічна ситуація, оскільки мінімальна кількість країн висловила бажання брати у них участь. Росіяни навіть ведуть медальний залік, повністю імітуючи свою провінційну "Олімпіаду".

У результаті у деяких змаганнях російські спортсмени посідають перші місця просто тому, що інших учасників більше немає.

Так, у синхронному плаванні перемогу здобув росіянин Олександр Мальцев. Він виступав у цьому виді змагань один і завоював уже другу золоту медаль на так званому "турнірі". Український журналіст і блогер Денис Казанський звернув увагу на комічний російський турнір, висміявши його у своєму Telegram-каналі.

"Тут у Росії суцільні перемоги, щоправда, є нюанс. У цих "іграх" майже ніхто більше брати участь не хоче, тому у деяких змаганнях російські спортсмени посідають перші місця просто тому, що інших учасників більше немає. І ось вони ж на повному серйозі пишаються такими перемогами. Велич!" - із сарказмом пише він.

На опублікованих фотографіях російський спортсмен стоїть один на п'єдесталі, оскільки інших учасників дійсно немає. Цілком ймовірно, російські чиновники вирішили "розпиляти" гроші, які Кремль виділив на турнір. Жалюгідний вигляд змагань не бентежить росіян.

Нагадаємо, російський "аналог Олімпіади" зазнав нищівного фіаско: так звані "Ігри дружби", які планував Кремль, проігноровані міжнародною спортивною спільнотою.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини