18 червня 2024, 07:25

Ребров зробив важливу заяву: "Це було несподівано"

Сергій Ребров висловив упевненість у тому, що збірна України матиме найкращий настрій на матч зі Словаччиною.

Ребров зробив важливу заяву: "Це було несподівано"

Тренер збірної України з футболу Сергій Ребров спробував виправдатися за сухий розгром від Румунії з рахунком 3:0 у першому ж матчі.

"Це було несподівано", - зізнався коуч у коментарі "Суспільне Спорт".

Очільник національної команди був лаконічний, описуючи причину фіаско: він наголосив, що для перемог на Євро - 2024 потрібно показувати свій максимум, сьогодні ж, за словами Реброва, ніякого максимуму продемонстровано не було.

"Ми були недостатньо агресивні та не створювали моментів", - поскаржився ексгравець "Динамо".

Тренер розповів, що попереджав футболістів: "Ви граєте для захисників України - повинні продемонструвати бойовий дух". У підсумку картина на футбольному полі склалася діаметрально протилежна.

"Упевнений, що на наступну гру настрій буде інший", - пообіцяв Ребров.

Нагадаємо, гра збірної України з футболу на Євро-2024 17 червня проти Румунії була провальною. За 90 хвилин гри наші футболісти, контролюючи м'яч 72% ігрового часу, зуміли завдати лише два удари у площину воріт. Коефіцієнт XG склав 0,49, тобто найкращі футболісти України у прямому сенсі слова не створили і 50% від повноцінного гольового моменту. Варто врахувати також і те, що для виходу з групи в України є ще два матчі: зі Словаччиною та Бельгією, їй потрібна хоча б одна перемога та нічия.

Раніше повідомлялося, що 21 червня збірна України зіграє зі Словаччиною у Дюссельдорфі на "Меркур Шпіль-Арені".

Автор: Павел Приходько

Останні новини