19 червня 2024, 07:18

На російському ТБ боягузливо вирізали пісню про Путіна з матчу Євро – 2024 Туреччина – Грузія

Російські спортивні телережисери поспішили обрізати час трансляції матчу Євро – 2024, у який увійшла пісня про Володимира Путіна.

На російському ТБ боягузливо вирізали пісню про Путіна з матчу Євро – 2024 Туреччина – Грузія

18 червня у Німеччині продовжилися матчі Євро - 2024. На стадіоні "Сигнал Ідуна Парк" у Дортмунді Туреччина здолала Грузію з рахунком 3:1. Незважаючи на те що на полі грузинів спіткала невдача, на трибунах панував піднесений настрій, який уболівальники підтримували піснями. Грузинські фанати голосно та радісно співали футбольний мегахіт "Путін - х***о".

Приємною несподіванкою стало й те, що у трансляції на російському ТБ момент, у якому фанати двома словами та приспівом показали всю суть Володимира Путіна, показали повноцінно.

Фрагмент із 38-ї хвилини показали у Telegram-каналі "Україна 365".

На жаль, невідомо, чи дивився пряму трансляцію кремлівський диктатор і чи зміг насолодитися фанатською творчістю. Після закінчення поєдинку монтажери спортивного телеканалу "Матч ТВ", мабуть, злякалися гніву любителя "мирних пропозицій" Володимира Путіна. У записі матчу вирізали проміжок між 38-ю та 39-ю хвилинами.

Плід російської цензури показали у Telegram-каналі The Insider.

Тим часом російські канали бояться показувати матчі збірної України на Євро-2024.

Нагадаємо, 18 червня повідомлялося, що пропагандисти Путіна поширюють фейки про наявність прапорів "ДНР" на трибунах футбольного форуму.

Автор: Павел Приходько

Останні новини