2 липня 2024, 07:44

У Москві слідом за Нурмагомедовим взялися за Алішері Ісматзоду: тренера заарештували за підозрою у тероризмі

По всій Росії тривають затримання підозрюваних у зв'язках із дагестанськими терористами. Так, у Москві затримали тренера молодіжної збірної Росії з вільної боротьби Алішері Ісматзоду.

У Москві слідом за Нурмагомедовим взялися за Алішері Ісматзоду: тренера заарештували за підозрою у тероризмі

Путінський режим продовжує заарештовувати тих, кого ще місяць тому позиціонував як опору іміджу Росії на спортивній арені. Несподівано черговим причетним до нападів на синагоги та церкви у Махачкалі та Дербенті виявився Алішері Ісматзода - тренер молодіжної збірної Росії з вільної боротьби.

Як повідомляє видання Astra, тренера підозрюють у сприянні тероризму.

Його дійсно затримали, й у Федерації спортивної боротьби Росії підкреслили, що шоковані тим, що сталося.

Нагадаємо, це не перший дзвіночок про зв'язок дагестанських бійців із терористами. 1 липня повідомлялося, що рахунки путініста та бійця MMA Хабіба Нурмагомедова заарештовано через те, що бойовики, які брали участь у терактах у Махачкалі та Дербенті, тренувалися у його школі єдиноборств. У дагестанця також величезні борги перед податковою - 297 мільйонів рублів.

24 червня, через день після боїв у Дагестані, стало відомо, що серед тих, хто напав на силовиків країни-окупанта, був боєць MMA Гаджимурад Кагіров, саме він і тренувався у Нурмагомедова.

Раніше, 20 травня, повідомлялося, що Нурмагомедов приховував паспорт ОАЕ і 10 років в'їжджав за ним у США.

Автор: Павел Приходько

Останні новини