4 липня 2024, 11:52

Українка Ястремська не потиснула руку російській "француженці" Грачової на Вімблдоні: у чому тут нюанс

Українська тенісистка Ястремська згадала, що Грачова, будучи етнічною українкою, раніше представляла країну-агресорку РФ.

Українка Ястремська не потиснула руку російській "француженці" Грачової на Вімблдоні: у чому тут нюанс

Українська тенісистка Даяна Ястремська відмовилася тиснути руку на турнірі Вімблдону (Відкритому чемпіонаті Англії з тенісу) натуралізованій "француженці" Варварі Грачової, яка раніше представляла Росію, інформує Диалог.UA.

Ці дві спортсменки зустрілися у другому раунді Вімблдона, гра вийшла вельми напруженою: перший сет виграла Грачова з рахунком 6:3, у другому краще вже була Ястремська (6:4), а ось переможець третьої партії (7:6) визначився вже на тайбрейку, який українка виграла з рахунком 10:5.

Після гри Грачова пішла до сітки для традиційного потиску рук, проте Даяна не подала суперниці руки.

Зважаючи на все, причиною став той факт, що Грачова до червня 2023 року мала російське громадянство, причому останнє вона отримала у 2017 році, відмовившись від українців. Також могли бути й інші причини, оскільки минулого року Грачова збиралася знову бути громадянкою України, але згодом відмовилася від цієї ідеї.

З одного боку, минулого року Варвара заявляла пресі, що є етнічною українкою та "мріє про той день, коли нарешті вже викине цей російський паспорт".

Також вона заявляла, що збирає документи, щоб повернути собі громадянство України та представляти на міжнародних турнірах саме "синьо-жовтих". Проте через деякий час стало відомо, що Грачова отримала громадянство Франції та оселилася саме там.

Нагадаємо, росіянин Андрій Рубльов вилетів із Відкритого чемпіонату Англії з тенісу та зі злості розбив собі коліно.

Як раніше повідомлялося, Даяна Ястремська завоювала серця піснею Hearts, виконаною українською та англійською мовами.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини