7 липня 2024, 19:09

Впав рекорд 37-річної давнини: Магучіх стала абсолютною примою стрибків у висоту

22-річна уродженка Дніпра Ярослава Магучіх з першої спроби взяла висоту 2,10 м.

Впав рекорд 37-річної давнини: Магучіх стала абсолютною примою стрибків у висоту

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх остаточно підтвердила статус прими стрибків у висоту. У неділю, 7 липня, 22-річна уродженка Дніпра здійснила мрію, до якої прагнула впродовж кількох останніх років. Їй підкорився світовий рекорд, що тримався 37 років.

На етапі "Діамантової ліги" у Парижі Ярослава з першої спроби взяла висоту 2,10 м. Попередній рекорд належав болгарській стрибунці у висоту Стефці Костадіновій 2,09 м, встановлений 1987 року.

До рекорду українка додала золоту медаль етапу у французькій столиці.

"Світовий рекорд. Ярослава Магучіх долає 2,10 метра. Викиньте свої підручники з історії стрибків у висоту у відро для сміття, хлопці!" - свідчить повідомлення, опубліковане в офіційному акаунті "Діамантової ліги" у соцмережі X. 

Кадри, на яких Магучіх позує на тлі табло зі світовим рекордом, уже облетіли всі провідні спортивні видання планети. 

Друге місце на етапі посіла представниця Австралії Нікола Оліслагерс (2,01 м), третє місце у сербської легкоатлетки Ангеліни Топіч (1,98 м).

Нагадаємо, минулого року Магучіх виграла золоту медаль чемпіонату світу у Будапешті, показавши результат 2,01 м. Цього року Ярослава стала срібною призеркою на ЧС у закритих приміщеннях, що проходив у шотландському Глазго.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини