1 серпня 2024, 12:01

Є медаль: стрілець Сергій Куліш приніс Україні "срібло" Олімпіади

Сергій Куліш став срібним призером Олімпійських ігор у Парижі у стрільбі з гвинтівки із трьох положень з дистанції 50 метрів.

Стрілець із малокаліберної гвинтівки Сергій Куліш виграв для України другу медаль на Олімпіаді у Парижі. Після "бронзи" фехтувальниці Ольги Харлан у скарбничці нашої команди з'явилося "срібло".

Про це повідомили у Національному олімпійському комітеті.

У фіналі уродженця Черкас обійшов лише стрілець із Китаю Ліу Юкун. Усі спортсмени виконували три серії по п'ять пострілів на коліні, лежачи та ще дві стоячи, а потім були серії пострілів на вибування. У підсумку Сергій Куліш став другим.

1. Ліу Юкун (Китай) – 463.6.

2. Сергій Куліш (Україна) – 461.3.

3. Свапніл Кусале (Індія) – 451.4.

Це вже друга срібна олімпійська медаль українця. Першу він завоював на іграх у Ріо-де-Жанейро у стрільбі з пневматичної гвинтівки з 10 метрів у 2016 році.

Нагадаємо, вирішальний поєдинок Ольги Харлан за бронзову медаль на Олімпіаді закінчився з різницею лише в одне очко, перемога була здобута з останнім уколом.

Перед поєдинком Ольга Харлан заявила, що у столиці Франції українці борються за тих, "кого вбила Росія".

Автор: Михаил Бутко