7 жовтня 2024, 09:11

У "синьо-жовтих" прокоментували 3-е місце збірної на ЧС з футзалу: "Нам приємно дарувати щастя українському народу"

Збірна України з футзалу вперше у своїй історії здобула медалі світової першості, ефектно обігравши команду Франції з рахунком 7:1.

У матчі третє місце світової першості з футзалу збірна України впевнено здобула, перемігши суперників із Франції та здобувши бронзові медалі. Матч завершився з "хокейним" рахунком 7:1 на користь "синьо-жовтих", повідомляє офіційний сайт ФІФА.

Українська футзальна команда домінувала упродовж усього поєдинку. Відкрив рахунок Чернявський, потім Свари його подвоїв (2:0).

Французам вдалося відіграти один м'яч, проте потім їх просто розчавили українською "ковзанкою". На 27-й хвилині Євген Жук встановив рахунок 3:1, а вже за кілька хвилин він знову вразив ворота суперників (4:1).

Ну а фінальну, дуже жирну крапку у матчі за 3-е місце поставив Данило Абакшик, зробивши хет-трик і встановивши остаточний рахунок у цій грі 7:1.

Гравець збірної України Ростислав Семенченко так прокоментував успіх команди:

"Ми дуже щасливі. Ми не входили до топ-10 найкращих у світі, але приїхали сюди та посіли третє місце. У нас був найкращий чемпіонат світу з історії України, та ми відчуваємо гордість. А ще нам дуже приємно дарувати щастя українському народові".

Раніше Dialog.UA писав, що збірна країни-агресора Росії, відсторонена від турнірів ФІФА й УЄФА, не може знайти суперників навіть для товариських матчів.

Автор: Святослав Рыбальченко