"Під захистом Залужного": юна гімнастка, що втратила ногу через обстріл РФ, зустрілася з генералом у Британії
Юна гімнастка Саша Паскаль, яка втратила ногу внаслідок російського обстрілу, відвідала Посольство України у Великій Британії та зустрілася з Валерієм Залужним.
У Посольстві України у Великій Британії відбулася зворушлива зустріч юної гімнастки Саші Паскаль з колишнім Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, нині послом України у Сполученому Королівстві.
Саша, яка втратила ногу внаслідок ворожої атаки, надихає своєю стійкістю та рішучістю. На своїй сторінці в Instagram 8-річна гімнастка поділилася фотографіями із Залужним, на яких вона позує у фірмовій кепці з написом "Під захистом Залужного" та з українським прапором. У публікації Саша зазначила: "Неймовірна зустріч із Послом України у Великій Британії Генералом Залужним".
Візит Саші до Лондона був організований донецьким клубом "Шахтар", який запросив її на матч Ліги чемпіонів проти "Арсеналу".
Нагадаємо, що Саша Паскаль втратила ногу внаслідок обстрілу, який стався у травні 2022 року на Одещині, коли їй було лише шість років. Після трагедії вона провела майже 15 днів у комі, після чого її чекало тривале відновлення. Незважаючи на тяжкі травми, вона зуміла повернутися до занять гімнастикою, де продовжує демонструвати вражаючі успіхи.
Раніше Dialog.UA повідомляв: у Великій Британії завершилося навчання українських пілотів – Залужний озвучив їх кількість і поділився відео.
Останні новини
Актора Володимира Машкова засудили до 10 років ув'язнення за пропаганду війни проти України – СБУ
14:13Американські рокери Metallica поділилися відео де Тарас Столяр грає Nothing Else Matters на бандурі
11:58ЗСУ контратакують окупантів у Кураховому: експерти розповіли про бої за місто та навколо нього
07:40Україна має знайти заміну американським системам Patriot: названо причину та можливі варіанти – ЗМІ
07:28Пхеньян цього дуже потребує: Кремль розплатився з КНДР за допомогу не тільки продуктами та грошима
07:23Від дронів до ракет: Україна вдало комбінує західну військову допомогу з власними розробками – ISW
07:01