14 квітня 2023, 15:15

У Росії цинічно закликали МОК позбавити Україну прапора та гімну "для захисту" її спортсменів

Депутат Світлана Журова запропонувала позбавити українських спортсменів можливості виступати на Олімпіаді під своєю національною символікою.

У Росії цинічно закликали МОК позбавити Україну прапора та гімну "для захисту" її спортсменів

Після того як Мінспорту України заборонив нашим спортсменам змагатися з росіянами та білорусами, депутатка з російської Держдуми, олімпійська чемпіонка Світлана Журова закликала Міжнародний олімпійський комітет позбавити українських спортсменів можливості виступати на Олімпіаді під своїм національним прапором і гімном, пише "Обозреватель" із посиланням на російський "Спорт-Экспресс".

Пропутінська політиканша зробила вигляд, що піклується про українських спортсменів, і єдиним виходом із ситуації, що склалася, назвала заборону на участь їхніх спортсменів під національною символікою. Журова, мабуть, вважає, що це допоможе нашим спортсменам і після цього російські бомби перестануть сипатися на українські міста.

"Хочу захистити спортсменів України. Їм нема до кого звернутися... У МОК є можливість відсторонити країну, тобто позбавити її прапора, коли хтось із політиків дуже сильно втручається у справи Олімпійського комітету та громадських організацій, отже є можливість перевести Україну у нейтральний статус і сказати спортсменам: "Виступайте тепер не за країну, а за себе"", - саме таку ахінею запропонувала Журова.

Варто зазначити, що вона повністю підтримала вторгнення російських військ в Україну та постійно бере участь у пропагандистських заходах, які влаштовує влада РФ.

Ця скандальна та цинічна пропозиція Журової стала своєрідною відповіддю на рішення Міністерства молоді та спорту України, яке заборонило представникам нашої країни брати участь у тих міжнародних стартах, куди отримають допуск спортсмени з держав-агресорів РФ і РБ.

Нагадаємо, Україна та ще 4 країни назвали головну умову, яку треба виконати, щоб росіяни та білоруси могли повернутися на Олімпіаду - 2024.

Як раніше повідомлялося, МОК ухвалив рішення щодо допуску росіян до участі в Олімпіаді - 2024: з'явилася заява Комітету.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини