17 квітня 2023, 13:29

Допуск Росії до турнірів: у Міжнародній федерації хокею поставили крапку, згадавши війну в Україні

Президент IIHF Люк Тардіф заявив, що хокеїсти з РФ і РБ не будуть допущені до участі ву турнірах Міжнародної федерації хокею, поки триває війна.

Допуск Росії до турнірів: у Міжнародній федерації хокею поставили крапку, згадавши війну в Україні

Президент Міжнародної федерації хокею на льоду (IIHF), відомий у минулому спортсмен Люк Тардіф висловив офіційну позицію організації щодо допуску Російської Федерації та Республіки Білорусь до участі у найважливіших міжнародних турнірах, інформує ESPN.

Керівник федерації наголосив, що росіяни та білоруси не отримають допуску до змагань під її егідою, поки триває війна в Україні.

"Я сподіваюся, що Росія і Білорусь повернуться якнайшвидше, тому що це означатиме, що війна закінчена. Це питання безпеки вболівальників, наших команд", - сказав Тардіф.

До речі, російські хокеїсти востаннє виступали під прапором Олімпійського комітету Росії на Іграх 2022 року у Пекіні, які завершилися незадовго до вторгнення Росії в Україну. Повномасштабна війна, розв'язана Москвою проти України, призвела до того, що IIHF заборонила Росії та союзній Білорусі брати участь у змаганнях, а також доручила Фінляндії та Латвії прийняти чемпіонат світу серед чоловіків, який спочатку мав відбутися в російському Санкт-Петербурзі.

Нагадаємо, у Росії депутат і спортсменка Світлана Журова цинічно закликала МОК позбавити Україну прапора та гімну нібито "для захисту" її спортсменів.

Як раніше ми писали, Україна та ще 4 країни назвали головну умову, яку треба виконати, щоб росіяни та білоруси могли повернутися на Олімпіаду - 2024.

Також раніше Міжнародний олімпійський комітет ухвалив рішення щодо допуску росіян до участі в Олімпіаді - 2024: з'явилася заява Комітету.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини