10 травня 2023, 15:41

На чемпіонаті світу з дзюдо вболівальників Росії, які з'явилися з "колорадками", швидко поставили на місце

Російських глядачів, які нахабно демонстрували символіку агресивної війни під час чемпіонаті світу з дзюдо, попросили покинути трибуни.

На чемпіонаті світу з дзюдо вболівальників Росії, які з'явилися з "колорадками", швидко поставили на місце

У Катарі триває чемпіонат світу з дзюдо, який ще до старту потрапив у скандальну історію, пов'язану з допуском спортсменів із країн-агресорів Росії та Білорусі. Крім атлетів із РФ, туди пустили і російських уболівальників, а ті, як завжди, відзначилися черговими провокаційними витівками. Глядачі з'явилися на трибуни з елементами військово-політичної агітації, що заборонено на міжнародних спортивних змаганнях, інформує спортивне інтернет-видання Inside the Games.

Росіяни з'явилися на трибунах із георгіївськими стрічками (символи СРСР, а також гібридної війни на Донбасі та вторгнення військ РФ в Україну) та почали їх відверто демонструвати іншим. На вимоги прибрати політичну символіку громадяни РФ відповіли відмовою.

У підсумку Міжнародна федерація дзюдо (IJF) разом з організаторами чемпіонату світу ухвалила цілком обґрунтоване рішення: вигнати з трибун уболівальників, які прийшли на змагання з "колорадками".

"Вони були глядачами, їх попросили прибрати ці речі, але вони цього не бажали, тож їх вивели з місця події та не дозволили увійти знову", - сказав один із представників федерації.

Нагадаємо, Міжнародна федерація дзюдо ухвалила нове рішення щодо російських борців.

Як повідомлялося раніше, у Міжнародній федерації хокею поставили крапку у питанні допуску Росії та Білорусі до головних турнірів, згадавши війну в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини