16 травня 2023, 21:36

Російських і білоруських спортсменів офіційно відсторонили від Європейських ігор – 2023

На Європейських іграх – 2023 не буде ні росіян, ні представників Білорусі, їх відсторонили від участі у змаганнях.

Російських і білоруських спортсменів офіційно відсторонили від Європейських ігор – 2023

Війна руйнує Росію зсередини, та йдеться не тільки про сотні тисяч ліквідованих окупантів, ослаблену економіку, а й про занепад у спорті. 16 травня стало відомо, що російських і білоруських спортсменів не допустять до Європейських ігор - 2023.

Про це повідомив портал Inside The Games.

У заяві EOC (Європейських олімпійських комітетів) ідеться про те, що ані боксери з РФ, ані боксери з Білорусі брати участі у змаганнях не будуть. До заходу залишилося менше 40 днів і в організації заявили, що свого рішення не змінять. Вищевказане означає, що російські та білоруські спортсмени не пройдуть кваліфікацію та не потраплять на Олімпіаду - 2024.

Громадян країни-окупанта не хочуть бачити і на лижній трасі. Так, 16 травня російський коментатор Дмитро Губернієв порадив біатлоністам не готуватися до Олімпійських Ігор - 2026 (Зимових), адже вони на них все одно не поїдуть.

У матеріалі "Матч ТВ" коментатор порадив біатлоністам сконцентруватися виключно на змаганнях у РФ.

Нагадаємо, 11 травня повідомлялося, що РФ можуть не допустити до чотирьох наступних Олімпіад. Вболівальники припустили, що відсторонення спортсменів може тривати, поки живий Володимир Путін.

Раніше стало відомо, Міжнародна федерація фехтування (FIE) не допустила до змагань трьох олімпійських чемпіонок із РФ Софію Позднякову, Софію Велику та Яну Єгорян.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини