18 травня 2023, 13:42

Перед боєм у США Ломаченко відповів на запитання про війну РФ з Україною – Мережа здивована

Замість чіткої відповіді Ломаченко сказав ухильно, не називаючи Росію агресором у війні.

Перед боєм у США Ломаченко відповів на запитання про війну РФ з Україною – Мережа здивована

Новий скандальний інцидент вибухнув навколо українського боксера Василя Ломаченка, який напередодні бою проти американця Девіна Хейні провів прес-конференцію. При цьому темі нападу Росії боксер приділив мінімальну увагу, неоднозначно та зім'ято відповівши на пряме запитання про війну.

При цьому на одязі боксера не було помічено жодних національних символів у кольорах українського прапора. Українську символіку він продовжує підкреслено ігнорувати. Навпаки, Ломаченко підкреслено використовував атрибутику релігійної приналежності, даючи зрозуміти, що тема релігії є для нього визначальною. Однак один із журналістів вирішив запитати боксера про війну, на що Ломаченко відповів щось невиразне, пропонуючи замість боротьби з агресором українцям просто "молитися".

"Важко що-небудь сказати, тому що ви нічого не можете змінити. Якщо ви що-небудь говорите або робите, то це нічого не змінить. Думаю, тільки Бог може щось змінити, тому нам потрібно просто молитися та просити його зупинити цю війну", - заявив він.

При цьому на заходах перед поєдинком Ломаченко вдягнув кепку із зображенням хреста та футболку з написом "ПСЛМ 33" і "Псалом 103" (псалми входять до 19-ї Книги Старого Заповіту), підкреслюючи граничну релігійність. У соціальних мережах нагадали, що боксер є прихильником УПЦ Московського патріархату та після виселення російських попів із Лаври у Києві влаштував на своїй сторінці ув соціальній мережі Instagram бурхливий протест.

Раніше Ломаченко потрапив до списку державних зрадників України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини