29 травня 2023, 07:32

Костюк присоромила французів, які освистали її за відмову потиснути руку білорусці Соболенко

Соболенко, зі свого боку, заявила, що "розуміє", чому українські тенісисти не тиснуть руки росіянам і білорусам.

Костюк присоромила французів, які освистали її за відмову потиснути руку білорусці Соболенко

Друга ракетка України Марта Костюк присоромила французьких уболівальників, які відреагували незадоволеним свистом на її відмову потиснути руку білоруській тенісистці Аріні Соболенко після поєдинку першого кола Roland Garros.

Після матчу, який закінчився для нашої представниці поразкою у двох сетах 3:6, 2:6, Марта подякувала судді за роботу, а потім проігнорувавши білоруску, попрямувала до підтрибунного приміщення.

Після початку війни Росії проти України українські тенісисти не вітають суперників з РФ і РБ на корті. Зрозуміла позиція українських спортсменів, як правило, абсолютно нормально сприймається присутніми на трибунах, однак цього разу французькі вболівальники чомусь відзначилися резонансною поведінкою, освиставши представницю України.

Пізніше Костюк зізналася, що не очікувала такої реакції трибун.

"Я ніяк не можу на це реагувати, але людям, чесно кажучи, має бути соромно", - наводить слова української тенісистки видання Daily Express.

Марта також додала, що їй цікаво дізнатися, як французькі вболівальники ставитимуться до свого свисту через 10 років, коли війна закінчиться.

Тенісистка нагадала: вона від самого початку заявляла, що не потискатиме руку суперникам із Росії та Білорусі.

"Не знаю, чому люди вважають, що я раптом передумаю", - підкреслила спортсменка.

Соболенко, зі свого боку, заявила на пресконференції, що "розуміє", чому тенісисти з України не тиснуть руку росіянам і білорусам.

"Розумію, що це не стосується мене особисто", - сказала білоруска, а також додала, що Костюк не заслужила, щоб її освистували трибуни.

Спочатку Соболенко подумала, що свист уболівальників адресований їй, і почала демонстративно кривлятися у відповідь, але коли зрозуміла, у чому справа, просто поплескала трибунам.

Нагадаємо, у березні цього року Костюк завоювала перший у своїй кар'єрі титул серії WTA, обігравши у фіналі росіянку Варвару Грачову. Тенісистка присвятила свій титул усім українцям, які відстоюють незалежність України у війні з Росією.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини