8 червня 2023, 21:43

Соболенко, яка провокувала Світоліну, осоромилася у півфіналі "Ролан Гаррос"

Друга ракетка світу Аріна Соболенко зазнала сенсаційної поразки за крок до фіналу Відкритого чемпіонату Франції.

Білоруська тенісистка Аріна Соболенко несподівано програла у півфіналі Відкритого чемпіонату Франції ("Ролан Гаррос"): друга ракетка світу, яка вибила впродовж турніру українок Марту Костюк і Еліну Світоліну, поступилася за крок до вирішального матчу представниці Чехії Кароліні Муховій, яка посідає всього лише 46-е місце у рейтингу WTA.

Чеська тенісистка виявилася сильнішою у трьох сетах - 7:6, 6:7, 7:5.

Півфінальна зустріч тривала понад три години.

Після обміну перемогами у перших двох партіях у третьому сеті фаворитка протистояння швидко розвинула свою перевагу та, здавалося, вже не упустить перемогу, проте Мухова зуміла здивувати. Програючи 2:5 у сеті та висячи на волосині від поразки, чеська тенісистка відіграла матчбол на подачі суперниці. Ця подія стала переломним моментом і розвернула сценарій поєдинку на 360 градусів.

Перебуваючи на емоційному підйомі, Кароліна вміло скористалася помилками Аріни, в якої повністю розвалилася гра. У підсумку чешка виграла 5 геймів поспіль і здобула сенсаційну перемогу у матчі, а з нею і путівку до фіналу.

Keeping us guessing until the very end

After the tightest of battles, it’s @karomuchova7 who prevails against world No.2 Sabalenka 7-6(5), 6-7(5), 7-5 to make her first Grand Slam final.#RolandGarros pic.twitter.com/KAoq24tav9

— Roland-Garros (@rolandgarros) June 8, 2023

Після поєдинку Мухова не знайшла пояснення своєму камбеку, а також не змогла стримати сліз щастя.

"Я просто намагалася боротися, та це спрацювало. Я не знаю, що сталося. Я так рада", - зізналася чешка.

Taking in the moment

A well-earned place in the final @karomuchova7. #RolandGarros pic.twitter.com/l1FcUxCwWa

У фіналі Мухова зіграє з переможцем пари Іга Швентек (Польща) - Беатріс Хаддад Майя (Бразилія).

Нагадаємо, після виграного чвертьфінального матчу у Світоліної Соболенко провокаційно чекала рукостискання з українкою, знаючи, що українські тенісисти не тиснули руку суперникам із Росії та Білорусі.

Раніше Соболенко провела таємну пресконференцію на "Ролан Гаррос", щоб уникнути незручних запитань журналістів про війну в Україні.