9 червня 2023, 09:11

Білорусці Соболенко, яка провокувала Світоліну, знову поставили політичне запитання

Тенісистка Соболенко з Білорусі на післяматчевому інтерв'ю заявила, що "втомилася" від політики.

Білорусці Соболенко, яка провокувала Світоліну, знову поставили політичне запитання

Білоруська тенісистка, друга ракетка світу Аріна Соболенко, яка обіграла на різних етапах українок Еліну Світоліну та Марту Костюк, попросила, щоб їй не ставили "політичних" запитань, інформує "Великий теніс України".

Після чвертьфінального поєдинку на "Роллан Гаррос" Соболенко сказала, що не підтримує війну в Україні та президента Білорусі "на цьому етапі". Нині ж журналісти запитали у неї, чи правда це та чи почувається вона у безпеці після таких заяв. Тенісистка постаралася взагалі уникнути цього питання.

"Сьогодні я не хочу розмовляти про політику. Я вже робила свої заяви. У вас вони є. Я не хочу говорити про політику сьогодні. Давайте просто поговоримо про теніс. Дайте мені трохи відпочити, будь ласка, від політики", - сказав Соболенко.

Що тут можна сказати... Судячи з усього, Соболенко, незважаючи на доступ до Інтернету та новин з України, навряд чи особливо цікавилася військовими подіями, які відбуваються, інакше вона б зрозуміла, що її "втома" - це ніщо порівняно з тим, як страждають під обстрілами мирні українські жителі. Й ті її провокації, коли вона демонстративно підходить до сітки та чекає на "привітання", знаючи причину, чому українки не подають їй руки, мають вельми безглуздий вигляд.

Нагадаємо, після виграного чвертьфінального матчу у Світоліної Соболенко провокаційно чекала рукостискання з українкою, знаючи, що наші тенісисти не тиснули руку суперникам із Росії та Білорусі.

Пізніше Соболенко сказала, що не підтримує війну та президента РБ Олександра Лукашенка "на цьому етапі".

У півфіналі "Ролан Гаррос" Соболенко несподівано програла представниці Чехії Кароліні Муховій у трьох сетах - 7:6, 6:7, 7:5.

Раніше Соболенко провела таємну пресконференцію на "Ролан Гаррос", щоб уникнути незручних запитань журналістів про війну в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини