16 червня 2023, 16:08

"Треба їхати на танках", – президент Федерації спортивної боротьби РФ погрожує Франції через Ігри – 2024

Президент Федерації спортивної боротьби Михайло Маміашвілі погрожує агресією Франції за обмеження для російських спортсменів на Олімпіаді – 2024.

"Треба їхати на танках", – президент Федерації спортивної боротьби РФ погрожує Франції через Ігри – 2024

Високопоставлені спортивні чиновники Росії погрожують агресією світу через обмеження для РФ і Білорусі на Олімпійських іграх - 2024.

Відзначився глава російської Федерації спортивної боротьби та затятий шанувальник путінського режиму та "спецоперації" Михайло Маміашвілі, передає Діалог.UA.

Дискусії з приводу того, чи потрібно допускати представників країни-агресора до Ігор - 2024 тривають. Свою пропозицію вніс, серед інших, міністр спорту та туризму Польщі Каміль Бортнічук. На його думку, окремих громадян РФ, які не підтримують путінський режим, потрібно допустити на умовах біженців.

Маміашвілі у відповідь почав погрожувати військовою агресією Франції - країні, яка у майбутньому 2024 році прийматиме Олімпійські ігри. Він послав авторів ідеї "в одне місце" та запропонував відправити спортсменів РФ і Білорусі на змагання у танках.

"Якщо вони хочуть бачити нас на Олімпійських іграх командою біженців, то у Париж нам треба їхати на танках. Іншого варіанту немає", - заявив президент російської Федерації спортивної боротьби.

Контекст

Міжнародний олімпійський комітет (МОК), незважаючи на протест безлічі країн, ухвалив рішення на користь РФ і Білорусі та рекомендував допустити їхніх спортсменів до Ігор - 2024 у Парижі, але з обмеженнями. Зокрема, їм буде дозволено виступати виключно під нейтральним прапором із забороною демонстрації державних символів. У рекомендації також ішлося про необхідність допустити тільки тих росіян і білорусів, які не підтримують режимів Путіна та Лукашенка й їхню військову агресію проти України.

Остаточне рішення з приводу того, чи будуть допущені росіяни до змагань, поки що не ухвалено.

Раніше перша ракетка Білорусі зробила гучну заяву, назвавши себе жертвою.

Ми також писали, що до чемпіонату Європи було допущено спортсменку з РФ, яка підтримує війну проти України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини