20 червня 2023, 20:45

Стаховський поставив питання про громадянство Ломаченка: "У мене є зброя, під час зустрічі з ним я не буду боксувати"

Український нацгвардієць Стаховський вважає, що таких людей, як боксер Ломаченко, треба позбавляти громадянства.

Стаховський поставив питання про громадянство Ломаченка: "У мене є зброя, під час зустрічі з ним я не буду боксувати"

Екстенісист, а нині боєць Національної гвардії України Сергій Стаховський різко розкритикував поведінку відомого боксера Василя Ломаченка, його лояльність до РФ і підтримку Московського патріархату. На думку Сергія, у таких, як Василь, потрібно вилучати український паспорт, інформує sport.ua.

"Це величезний мінус для країни, тому що вона показує розгалуження, хтось безпосередньо починає ставити питання країні: "Ломаченко ж у вас о-го-го, якщо він так вважає, то, можливо, не все так, як ви кажете"", - каже Стаховський.

Він додав, що ніколи не дивився бої Василя Ломаченка та не збирається дивитися.

"Я дуже радий, що в мене є нагородна зброя, при зустрічі з ним я не буду боксувати, якщо він почне там щось розповідати. Я впевнений, що таких людей треба позбавляти громадянства.

Тут навіть без питань. Якщо ти не вважаєш цю країну своєю, вважаєш православну церкву (Московського патріархату - ред.) чимось, що треба підтримувати", - додав боєць НГУ.

До речі, Сергій Стаховський, на відміну від Василя Ломаченка, не цілує руки попам Московського патріархату та завжди без будь-яких ухилів заявляв про свою підтримку України. У Сергія навіть через яскраво виражену патріотичну позицію були проблеми на змаганнях, коли деякі організатори тенісних турнірів ставили йому палиці у колеса.

Напередодні повномасштабного вторгнення російських окупантів Стаховський заявив про завершення спортивної кар'єри, а через деякий час, коли в Україні розгорілися бойові дії, вступив до лав Нацгвардії.

Нагадаємо, Олександр Гвоздик висловив думку, що Василь Ломаченко як громадянин України зробив правильно не все.

Раніше Ломаченко перед боєм з Хейні відповів на запитання про війну РФ з Україною, після чого користувачі Мережі були здивовані.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини