11 липня 2023, 11:54

Традиція рукостискання наприкінці матчу: у WTA відреагували на позицію Світоліної на Wimbledon 2023

WTA цілком і повністю на боці українських тенісисток, які на турнірі Wimbledon відмовилися тиснути руку представницям РФ і РБ.

Традиція рукостискання наприкінці матчу: у WTA відреагували на позицію Світоліної на Wimbledon 2023

Ще під час переможного поєдинку з білоруською тенісисткою Вікторією Азаренко українка Еліна Світоліна відмовилася тиснути руку суперниці. Ба більше, українська спортсменка наголосила, що й надалі не тиснутиме руку представникам РФ і РБ, поки Путін не виведе армію з України.

Учора, 10 липня, у прес-службі WTA прокоментували заяви Світоліної.

Жіноча тенісна організація зізналася, що заздалегідь не врахувала цей факт. Однак тепер будуть внесені корективи до турніру. Організація повністю поважає думку та рішення українок не тиснути руки суперницям із країн-агресорів. Організація також сподівається, що і вболівальники на трибунах розуміють рішення українок.

Своє слово сказала і виконавчий директор Wimbledon Саллі Болтон. З її слів, англійські вболівальники чудово розуміють усю ситуацію, яка зараз у світі. Самі організатори ніколи не вимагали та не вимагатимуть від спортсменів обмінюватися рукостисканнями. Це особиста справа кожного. У спорті головне те, що відбувається безпосередньо під час самої гри.

Сьогодні, 11 липня, о 15:30 за Києвом відбудеться гра ¼ фіналу Wimbledon-2023, де суперницею українки буде полячка Іга Швентек. Вона є першою ракеткою світу.

Раніше ми повідомляли, що напередодні Wimbledon - 2023 Світоліна озвучила свою позицію щодо рукостискань із представницями РФ і Білорусі.

Нагадаємо, у трьох сетах Світоліна обіграла білоруску Азаренко та вийшла до ¼ фіналу тенісного турніру в Англії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини