1 серпня 2023, 11:02

Українка Світоліна обіграла білоруску Азаренко, "закохану" у диктатора Лукашенка

На тенісному турнірі у Вашингтоні Світоліна у непростому матчі змогла перемогти "нейтральну" білоруску.

Українка Світоліна обіграла білоруску Азаренко, "закохану" у диктатора Лукашенка

Сьогодні у Вашингтоні українська тенісистка Еліна Світоліна у матчі першого кола престижного хардового турніру серії WTA 500 зустрілася з білорускою Вікторією Азаренко, яка виступає під нейтральним прапором. Наша спортсменка у двох сетах обіграла досить незручну суперницю з рахунком 7:6, 6:4, передає Діалог.UA.

Варто зазначити, що це була вже сьома зустріч цих тенісисток, і перші 5 зустрічей закінчувалися на користь Азаренко, а Світоліна змогла розмочити цю неприємну для себе статистику тільки нещодавно на Вімблдоні. Тепер же українка здобула другу перемогу поспіль, довівши, що той виграш в Англії був аж ніяк не випадковий.

Обидва сети проходили зі змінним успіхом, причому перший Еліна змогла вирвати тільки на тайбрейку. У другому сеті українці теж довелося непросто, але, зробивши важливий брейк, вона все ж змогла взяти гору і тут, не доводячи протистояння до третьої партії.

До речі, білоруська тенісистка Вікторія Азаренко є улюбленицею диктатора Лукашенка. Останній любить згадувати, як багато років тому їв булочки на корті з юною Вікою. Також дівчина завжди захлинаючись розповідає про свої зустрічі з диктатором і підкреслює, що їй дуже приємно грати з ним не тільки у теніс, а й в інші ігри.


Як раніше повідомлялося, в 1/8 фіналу Вімблдонського турніру Еліна Світоліна також обіграла білоруську спортсменку Вікторію Азаренко.

До речі, раніше Світоліна нагадала, що не збирається обмінюватися рукостисканнями із суперницями з РФ і Білорусі.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини