18 вересня 2023, 08:10

Магучіх із рекордом сезону захистила звання королеви Діамантової ліги

Українська стрибунка у висоту вдруге поспіль виграла серію престижних легкоатлетичних змагань.

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх захистила звання переможниці Діамантової ліги. Як і рік тому, 21-річній уродженці Дніпра не знайшлося рівних у секторі для стрибків у висоту.

У неділю, 17 вересня, на стадіоні "Гейворд Філд" у Юджині (США) відбувся фінал Діамантової ліги, в якому наша спортсменка здобула перемогу з рекордом сезону, стрибнувши 2,03 м.

Свій похід за другою поспіль перемогою у серії престижних комерційних змагань Ярослава почала з висоти 1,91 м, взявши її з першої спроби. З першого разу також були взяті планки в 1,94 м і 1,98 м.

На висоті 1,98 м у секторі для стрибків залишилися тільки дві легкоатлетки - Магучіх і представниця Австралії Нікола Оліслагерс, між якими і розгорнулася боротьба за перемогу.

Обидві спортсменки подолали цей рубіж, а також взяли висоту 2,01 м.

Вирішальні події, як показав подальший перебіг змагань, розгорнулися на висоті 2,03 м: Ярослава подолала цю планку з другого разу, а її суперниця - з третього.

Потім спортсменки намагалися взяти рубіж у 2,05 м, але він не підкорився ні українці, ні австралійці. У підсумку саме менша кількість спроб на висоті 2,03 м дозволила Магучіх святкувати перемогу.

Результат 2,03 м є рекордним у світі у цьому сезоні.

Друге місце посіла Оліслагерс, а трійку призерок замкнула легкоатлетка із Сербії Ангеліна Топіч.

"Магучіх захищає Діамантовий трофей! Зірка стрибків з України долає 2,03 м і перемагає, завойовуючи другий поспіль титул Діамантової ліги у стрибках у висоту", - ідеться у повідомленні, опублікованому у Twitter-акаунті організаторів турніру.

Нагадаємо, 2 вересня Магучіх виграла етап Діамантової ліги у китайському Сямені. Тоді українській стрибунці підкорилася висота 2,02 м.

У серпні Магучіх виграла "золото" чемпіонату світу, який проходив у Будапешті. Чемпіонське звання українці забезпечив результат у 2,01 м.