16 жовтня 2023, 17:08

Євро-2024 з футболу: названо 7 країн, які вже вийшли до фінальної частини

Гарантувати участь у Євро-2024 змогли вже сім збірних, Україна бореться за свою путівку зі збірною Італії.

Євро-2024 з футболу: названо 7 країн, які вже вийшли до фінальної частини

Відбірковий етап до чемпіонату Європи з футболу 2024 року виходить на фінішну пряму, водночас кілька збірних достроково потрапили на турнір, посівши у своїх підгрупах перші місця. Станом на 16 жовтня 7 збірних гарантували собі поїздку на Євро-2024, яке відбудеться у Німеччині.

Німецька збірна на правах господині турніру отримала автоматичну перепустку. Серед решти 6 команд, які гарантували собі участь у турнірі,

Франція;

Бельгія;

Португалія;

Іспанія;

Шотландія;

Туреччина.

Загалом у фінальній частині чемпіонату візьмуть участь 24 команди.

Останній тур відбіркового етапу відбудеться у листопаді: путівки на Євро отримають команди, які зможуть посісти перші та другі місця у своїх групах. Ще три збірні отримають право на участь у турнірі після розіграшу 2-раундового плей-оф Ліги націй між 12 кращими збірними, які не потраплять на Євро-2024 безпосередньо через відбірковий турнір.

Збірна України поки що не змогла гарантувати собі прохід до основної частини, конкуруючи за друге місце у підгрупі зі збірною Італії. Очний матч команд відбудеться у листопаді у німецькому Леверкузені.

Нагадаємо, у матчі проти збірної Північної Македонії за Україну забивали Судаков і Караваєв. Зустріч завершилася з рахунком 2:0.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини