18 жовтня 2023, 07:44

Від Євро-2024 відділяє одна гра, але яка: Україна обіграла Мальту, але все вирішиться у Леверкузені

Тільки перемога збірної України над Італією гарантує їй вихід на Євро-2024.

Учора, 17 жовтня, збірна України з футболу зуміла обіграти мальтійців із рахунком 3:1. При цьому жовто-сині мали перемагати суперника з більшим рахунком на табло.

В іншій грі прямий суперник України за друге місце збірна Італія програла з таким же рахунком лідеру групи - Англії. Наразі Україна посідає друге місце у групі, проте в Італії ще дві гри попереду, включно із заключним матчем з Україною, інформує канал "Україна 365".

Остання гра відбудеться 20 листопада. Щоб вийти на Євро-2024, українцям потрібна буде тільки перемога. Експерти й аналітики не сумніваються, що італійці легко обіграють македонців і вийдуть на друге місце у групі, саме тому вирішальним матчем буде гра з Україною.

Учорашня гра розпочалася для України сумно, адже вже на 13-й хвилині Пол Мбонг вийшов сам на сам із Трубіним і забив гол.

Україна зуміла зрівняти рахунок тільки на 38-й хвилині, коли м'яч у свої ж ворота забив захисник Камензулі після прострілу Судакова.

А на 43-й хвилині пенальті за знесення Мудрика реалізував Довбик. А вже у другому таймі під завісу матчу на 85-й хвилині Мудрик забив третій для України та перший для себе гол у ворота Мальти.

Вирішальний матч за вихід України на Євро-224 відбудеться у Леверкузені. Свій перший матч проти італійців Україна програла з рахунком 1:2.

Раніше експерти озвучили всі розклади щодо шансів України вийти на Євро-2024.

Нагадаємо, названо 7 країн, збірні яких уже гарантували собі місце на Євро-2024.

Автор: Дмитрий Мироненко