23 жовтня 2023, 16:13

"У Росії "пригоріло", їх це розлютило", – вчинок українки Магучіх в ефірі росТБ обурив РФ

У прямому ефірі трансляції, яка йшла і на територію РФ, українка викрикнула "Слава Україні!", а також з'явилася зі значком із картою України з українським Кримом.

"У Росії "пригоріло", їх це розлютило", – вчинок українки Магучіх в ефірі росТБ обурив РФ

На ЧС з легкої атлетики у Будапешті влітку 2023 року українка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту. Ба більше, вона була єдиною з усіх учасниць, хто зміг узяти висоту у 2,01 метра. Здобувши перемогу, Магучіх вигукнула "Слава Україні!", що неабияк розлютило росіян, зазначила спортсменка в інтерв'ю "24 каналу".

За її словами, трансляція чемпіонату світу відбувалася і на одному з російських каналів, тож легендарне патріотичне привітання українців потрапило у прямий ефір росіян. Таким чином, росТБ не змогло вирізати фразу українки, яка сильно дратує РФ, переважну кількість її жителів і владу країни. Ба більше, тренер української спортсменки ву прямому ефірі підтримала українську армію, що також увійшло в ефір прямої трансляції.

"Чому у Росії "пригоріло"? Тому що у них це вийшло у прямому ефірі та вони не могли це викинути. І ще моя тренерка Тетяна Степанова крикнула "Слава ЗСУ", тобто у них це все увійшло в ефір, і я дуже рада цьому: нехай хоч подивляться. Росіяни ще обурювалися, коли я почала стрибати зі значком із картою України. Звичайно, там був Крим, і тому їх це розлютило", - розповіла спортсменка.

Вчинок українців був ще болючішим для росіян з огляду на те, що спортсмени країни-агресора позбавлені можливості брати участь у міжнародних змаганнях на основі санкцій, які були запроваджені у відповідь на вторгнення окупаційної армії РФ на територію України.

Ярослава Магучіх - українська легкоатлетка, що спеціалізується на стрибках у висоту. Народилася 19 вересня 2001 року у Дніпрі. Вона є однією з найперспективніших легкоатлеток у світі, має чудові фізичні дані та високий рівень техніки. Спортсменка є рекордсменкою України у стрибках у висоту, а також рекордсменкою світу серед юніорів.

Раніше Магучіх здобула перемогу, а у фіналі Діамантової ліги українка стрибнула 2,03 м.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини