29 листопада 2023, 07:39

Після гри "Шахтаря" з "Антверпеном" сталася невелика штовханина, що закінчилася роздачею карток

Уже після фінального свистка головний арбітр матчу "Шахтар" – "Антверпен" показав червону картку бельгійцю та жовту українцю.

Як виявилося, нападник Арбонар Муха та голкіпер Дмитро Різник протягом усього матчу конфліктували між собою. Обидва гравці почали з'ясовувати стосунки між собою після фінального свистка, але арбітр пішов на випередження.

П'ятий матч групового раунду Ліги чемпіонів проходив у Гамбурзі на стадіоні "Фолькспаркштадіон". Перемогу святкували гірники, які з 9 очками, як і у "Потру", посідають третє місце у групі, гарантувавши собі вихід у плей-оф Ліги Європи, інформує канал "Україна 365".

Сама гра закінчилася з рахунком 1:0. Уже після свистка арбітр показав червону картку нападнику "Антверпена" та голкіперу "Шахтаря". Гравець гірників Валерій Бондар заявив, що Арбонар Муха постійно вигукував англійською мовою непристойні слова на адресу Іраклі Азарова.

Також після матчу під час невеликої сутички один із лайсменів наступив на ногу тому самому Бондарю, та той упав на газон. У цей час капітан гірників почав апелювати до рефері.

Щодо самої гри, то команда Пушича взяла гру під свій контроль з перших хвилин поєдинку. Уже на 12-й хвилині матчу на табло світилися цифри 1:0. Це Матвієнко у падінні головою пробив точно у ціль.

Лише під самий кінець першого тайму чемпіони Бельгії трохи перехопили ініціативу на полі, але забити так і не змогли.

На початку другого тайму обидві команди мали чудовий шанс забити. Баліквіша пробивав у дальню дев'ятку, проте Різник дотягнувся до м'яча, перевівши його на кутовий. А постріл Азарова зумів відбити Бюте.

Під кінець гри гірники вирішили збивати темп гри. Гравці "Антверпена" так і не зуміли забити того дня.

Щоб "Шахтар" отримав право на друге місце у групі, необхідно буде під час заключної гри обіграти на виїзді "Порту". Португальці напередодні поступилися "Барселоні", яка набрала 12 очок і є одноосібним лідером групи.

Раніше ми повідомляли, що під час матчу між "Челсі" та "Ньюкаслом" 22-річний Мудрик ледь не побився з 34-річним Рітчі.

Нагадаємо, у матчі проти "Атлетика" українець Циганков забив красивий гол.

Автор: Дмитрий Мироненко