2 березня 2024, 16:31

Російський тенісист Рубльов закотив істерику на корті, та його викинули з турніру у Дубаї

Росіянин обматюкав лінійного арбітра та розраховував уникнути покарання, але серед суддів знайшлися ті, хто знає російську мову.

Російський тенісист Рубльов закотив істерику на корті, та його викинули з турніру у Дубаї

Російський тенісист Андрій Рубльов, який виступає у "нейтральному" статусі, жорстко поплатився за свою неадекватну поведінку у матчі проти представника Казахстану Олександра Бублика у півфіналі турніру ATP 500 у Дубаї.

Рубльов, який посідав 5-ту сходинку рейтингу ATP, вважався фаворитом цього протистояння, проте з перших геймів стало зрозуміло, що на росіянина чекає непростий поєдинок. Перший сет Рубльов зумів виграти лише на тай-брейку з рахунком 7:4, але вже тоді з'явилися перші ознаки майбутнього нервового зриву: росіянин робив постійні випади на адресу трибун, які нібито заважали йому під час подачі.

Друга партія також пройшла у напруженій боротьбі, та знову тенісисти дісталися до тай-брейку, однак цього разу його виграв Бублик.

Ключовий момент поєдинку трапився у третьому сеті, коли Рубльов, поступаючись 5:6, раптово накинувся з образами на лінійного арбітра, мабуть, вважаючи, що нібито він не розуміє російської мови, проте виявилося, що російською мовою володіє інший лайнсмен, який, розчувши мат, звернувся до головного арбітра та супервайзера. У підсумку було ухвалено рішення про дискваліфікацію росіянина, а вболівальники на трибунах відреагували на його істерику осудливим свистом.

Отримавши технічну поразку, Рубльов втратив усі призові, які він встиг заробити впродовж турніру, та позбувся набраних очок, що коштуватиме йому місця у першій п'ятірці рейтингу. В онлайн-рейтингу росіян уже опустився на 6-те місце, пропустивши вперед представника Німеччини Олександра Звєрєва.

Раніше ми повідомляли, що інший росіянин із топ-5 рейтингу ATP Данило Медевдев зазнав епічної поразки у фіналі Australian Open. Він зумів відігратися з 0:2 у протистоянні з італійцем Янніком Сіннером, але поступився у вирішальній п'ятій партії.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини