7 березня 2024, 07:37

Росіяни та білоруси допущені до ОІ та Параліміади у Парижі: названо ще один вид спорту, де вони гратимуть

Тенісисти з РФ і Білорусі будуть представлені на кортах Парижу у рамках ОІ – 2024.

Росіяни та білоруси допущені до ОІ та Параліміади у Парижі: названо ще один вид спорту, де вони гратимуть

Тенісисти з РФ і Білорусі будуть представлені на кортах Парижу у рамках ОІ - 2024. Такого рішення дійшла Міжнародна тенісна федерація, яка допустила російських і білоруських тенісистів на корти Парижу як на Олімпіаді, так і на Паралімпіаді.

Учора, 6 березня, відповідне рішення було опубліковано на офіційному сайті ITF.

Тим часом у Федерації також підкреслили, що вони виходитимуть на корти у нейтральному статусі.

У прес-службі ITF також сказано, що вони обговорили своє рішення з багатьма світовими федераціями тенісу. Спортсменів у нейтральному статусі допустять, якщо вони повністю виконуватимуть усі вимоги відбору та допуску до ОІ-2024.

Також у Федерації заявили, що їхнє рішення повністю відповідає політиці міжнародного тенісу, яку ухвалили ще у березні 2022 року.

Уже влітку 2024 року у Парижі відбудуться літні Олімпійські та Паралімпійські ігри.

Ще у жовтні 2023 року МОК призупинив членство Олімпійського комітету РФ через те, що Москва прийняла до свого складу всі олімпійські комітети на окупованих територіях України.

Однак уже у грудні 2023 року МОК ухвалив рішення допустити спортсменів із РФ і Білорусі до Ігор у нейтральному статусі, якщо ті виконають усі вимоги та регламент самих змагань.

У Досі у рамках чемпіонату світу з водних видів спорту до змагань була допущена плавчиня з Білорусі, яка підтримала війну в Україні.

Раніше російського тенісиста Рубльова відсторонили від турніру у Дубаї, оскільки він матюкався, а суддя знав російську мову.

Нагадаємо, спортивний суд Лозанни відхилив апеляцію ОК Росії, який вимагав відновити її статус при МОК.


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини