27 березня 2024, 07:53

"Заслужена перемога!" – президент Ісландії привітав Україну з виходом на Євро – 2024

Президент Ісландії Йоуханнессон привітав Україну із заслуженою перемогою та виходом на Євро – 2024.

Учора, 26 березня, у Вроцлаві збірна України з футболу на 84-й хвилині забила переможний гол у ворота Ісландії. Вчетверте у своїй історії Україна буде представлена на Євро.

Сьогодні, 27 березня, президент Ісландії Гвюдні Йоуханнессон на своїй сторінці у соцмережі привітав Україну.

Він написав, що це був хороший матч і заслужена перемога збірної України. Також він побажав удачі у фінальній стадії Євро.

Йоуханнессона вперше обрали президентом 2016 року та переобрали 2020 року. Тоді за нього віддали свої голоси 92% виборців.

Він був двічі одружений. Від першого шлюбу у нього донька, а від другого - четверо дітей. Його дружиною є громадянка Канади Еліза Рід.

Збірна України з футболу вирвала в Ісландії вольову перемогу. Програючи після першого тайму з рахунком 0:1, у другому таймі Циганков і Мудрик своїми голами вивели команду Реброва на Євро у Німеччині.

Євро пройде з 14 червня по 14 липня у 10 містах Німеччини. Андрій Шевченко та Володимир Зеленський привітали всю Україну з цією перемогою.

Найбільший успіх нашої збірної на Євро - вихід до ¼ фіналу 2020 року.

Раніше у Мережі показали всі голи збірної України у ворота ісландців.

Автор: Дмитрий Мироненко