9 квітня 2024, 15:54

Прямий крос у голову: українець із Херсону Андрій Кучеренко ефектно відправив росіянина у нокаут у фіналі ЧС із самбо

Українець із Херсону Андрій Кучеренко ефектно відправив росіянина у нокаут у фіналі Кубка світу з бойового самбо, потім виконав фрагмент українського народного танцю.

Прямий крос у голову: українець із Херсону Андрій Кучеренко ефектно відправив росіянина у нокаут у фіналі ЧС із самбо

Український боєць Андрій Кучеренко ефектно завершив бій із росіянином Ібрагімом Кортоєвим у фіналі Кубка світу з бойового самбо в Єревані, який проходив 3-5 квітня. Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Херсонець виступав у ваговій категорії до 71 кг і завоював "золото", вирубавши росіянина, а потім виконавши український національний танець гопак. Цей емоційний момент потрапив на відео та швидко став популярним у соцмережах.

Журналісти зазначають, у фіналі росіянин виступав як представник країни-ізгоя: без прапора та гімну. Він постійно намагався провести кидки, але наривався на потужні удари від Андрія. За 1 хвилину та 14 секунд до кінця сутички Кучеренко завдав правого прямого у голову росіянину, відправивши його у важкий нокаут. Кортоєв хоч і зумів піднятися, але продовжити боротьбу на рахунок рефері не зміг.

Українець завоював "золото", а після вердикту судді виконав перед глядачами гопак і сальто.

Нагадаємо, росіяни та білоруси, які будуть допущені до ОІ, не зможуть узяти участь у церемонії відкриття Ігор.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини