18 квітня 2024, 07:45

Два відбиті пенальті та 8 сейвів від Луніна виводять "Реал" у півфінал Ліги чемпіонів: ефектні кадри гри

У серії післяматчевих пенальті завдяки Луніну мадридський "Реал" виходить у ½ фіналу Ліги чемпіонів.

Обидві гри з "Манчестер Сіті" закінчилися внічию. І якщо у Мадриді рахунок на табло був 3:3, то у Манчестері - 1:1. Український воротар Андрій Лунін брав участь в обох іграх.

Учора, 17 квітня, у серії післяматчевих пенальті гра у воротах Луніна дозволила "Реалу" вийти до півфіналу ЛЧ, інформує канал "Україна 365".

Уже на 12-й хвилині "Реал" вийшов уперед завдяки голу Родріго. У першому таймі іспанці більше володіли м'ячем (61%) і завдали чотири удари у площину воріт суперника.

У другому таймі городяни пішли на штурм воріт мадридців. На 70-ту хвилину матчу "Манчестер" пробив 13 кутових, а мадридці - нуль.

А на 76-й хвилині матчу бельгієць де Брюйне з близької відстані "розстріляв" ворота Луніна.

Після цього британці щільно засіли на половині поля іспанців. Основний час закінчився з рахунком 1:1. У першому екстра-таймі хорошу нагоду вийти вперед мав "Реал", проте обидва тайми закінчилися нулями на табло.

Далі почалася серія пенальті, де Лунін став героєм, відбивши два м'ячі. Спочатку українець розгадав задум Сілву, який вирішив пробити точно по центру воріт, а потім ще й "потягнув" удар Ковачича.

Андрій Лунін став найкращим гравцем у складі "Реала" за версією Sofascore. Він отримав 9,5 бала, зумівши продемонструвати за матч 8 сейвів.

У ½ фіналу ЛЧ на команду Луніна чекає мюнхенська "Баварія".

Раніше ми повідомляли, що Зінченко готовий піти до лав ЗСУ, якщо йому прийде повістка.

Автор: Дмитрий Мироненко