3 травня 2024, 22:17

Стаховський розкритикував допуск росіян до Олімпіади, нагадавши про режим Путіна та війну в Україні

Відомий український спортсмен і військовослужбовець Сергій Стаховський не розуміє рішення МОК допустити російських атлетів на Ігри – 2024 у Парижі.

Стаховський розкритикував допуск росіян до Олімпіади, нагадавши про режим Путіна та війну в Україні

Український військовий Сергій Стаховський, раніше добре відомий за виступами на престижних тенісних турнірах і своєю патріотичною позицією, справедливо розкритикував керівництво МОК за рішення допустити так званих "нейтральних" спортсменів з Російської Федерації та Білорусі, інформує "РБК-Україна".

На думку Сергія, виступ атлетів з РФ і РБ на найважливіших стартах чотириріччя у Франції піде на користь лише диктаторським режимам цих двох держав.

"Нейтральна історія трохи пригнічує їх, проте загалом нічого не змінює. Допуск російських спортсменів до Олімпійських ігор - це можливість легалізації війни, а також легалізації режиму Путіна", - підкреслив він.

Також Стаховський висловив думку, що відсутність прапора та гімну (російського та білоруського - ред.) нічого не змінять, оскільки всім відомо: ці "нейтральні" атлети представляють саме країни-агресори. Як приклад він навів білоруску Аріну Соболенко, а також висловлювання диктатора Лукашенка та її особисті.

"Коли представниця Білорусії перемагала на великих тенісних змаганнях, самопроголошений президент Білорусії Лукашенко заявив, що всі ж знають, звідки саме вона. Таку ж риторику вела і сама тенісистка", - зазначив український боєць.

Нагадаємо, глава МОК Томас Бах поставив ультиматум "нейтральним" росіянам напередодні Олімпіади у Парижі.

Додамо, раніше Бах розповів, що з РФ постійно надходять агресивні заяви на адресу МОК і його особисто.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини